🍪 Táto stránka používa cookies za účelom zlepšenia funkcionality. Viac info Súhlasím

Priesvitné strojčeky vyrobené na Slovensku

Sme Váš domáci partner v liečbe pacientov priesvitnými strojčekmi. Ako sa líšime od ostatných výrobcov? Sme hrdí na to, že všetko od plánovania liečby až po výrobu strojčekov robíme pod jednou strechou. Žiadnu z výrobných činností nedelegujeme do zahraničia. Dosahujeme tak navyššiu kvalitu a výrazne kratšiu dobu výroby a dodania strojčekov.

Registrácia poskytovateľa

Aplikácia pre správu prípadov

Prihlásenie do zóny pre čeľustných ortopédov. Registrujte sa ešte dnes a získajte výhody Premium partnera.

Prejsť na AlignerManager

Pri výbere technológií nerobíme kompromisy

Precíznosť v každom kroku. Od skenovania cez návrh liečby až po 3D tlač a tvarovanie alignerov.

Každý krok pri diagnostike, návrhu a výrobe priesvitných strojčekov vychádza z našej osobnej skúsenosti pri plánovaní stoviek prípadov. Opierame sa o aktuálny výskum a overené liečebné protokoly. Pravidelne analyzujeme spätnú väzbu lekárov a každodenne vylepšujeme naše procesy pre ešte dokonalejší výsledok.

Laboratórny skener s rozlišovacou schopnosťou až 6 mikrónov, software certifikovaný pre medicínske použitie, 3D tlač z dentálnych materiálov až do rozlíšenia 25 mikrónov. To sú len niektoré nástroje, ktoré používame pre čo najdokonalejší výsledok liečby.

Prečo liečiť priesvitným strojčekom od nás?

Invident je pokročilý systém priesvitných strojčekov. Navrhnutý pre predvídateľný výsledok liečby.

Kvalitný a dostupný

Bezkonkurenčný pomer medzi cenou a kvalitou robí naše priesvitné strojčeky ešte dostupnejšími pre ešte viac pacientov a zubných lekárov.

Služby pre zubných lekárov

Naša spoločnosť rozumie požiadavkám zubných lekárov a vychádza v ústrety všetkým kolegom. A navyše sa s nami dohovoríte aj po slovensky.

Všetko pod kontrolou

Manažment Vašich prípadov máte celý čas pod kontrolou. Vďaka našej na mieru vyvinutej web aplikácii AlignerManager máte prehľad o plánovaní i priebehu výroby priesvitných strojčekov. Všetky inštrukcie potrebné na nasadenie strojčekov nájdete prehľadne zobrazené na jednom mieste.

Európska kvalita u nás doma

Celý proces – skenovanie, návrh liečby, 3D tlač, výroba a tvarovanie priesvitného strojčeka – prebieha na Slovensku. Pri výbere materiálov a technológií sme nerobili žiadne kompromisy. Materiál, z ktorého sú vyrobené strojčeky Invident, poskytuje dokonalú retenciu a distribúciu síl.

Skvelá zákaznícka podpora

Komunikácia s nami je jednoduchá, rýchla a efektívna. Naši zaškolení zamestnanci sa od prvej chvíle venujú tomu, aby Vám boli nápomocní pri manažmente liečby Vašich pacientov, ktorá povedie k úspechu.

Optimalizovaná retencia

Strojčeky majú hladkú, rovno zrezanú hranu, ktorá mierne prechádza za okraj gingívy. Alignery pripravené touto technikou majú výrazne vyššiu retenciu pre pohyb zubov, čo može čiastočne redukovať počet attachmentov.

Zaregistrujte sa ako poskytovateľ systému Invident

Jednoduchšie sa to už nedá. Vyplňte krátky formulár a po schválení administrátorom ste pripravený zadať Váš prvý prípad. Či už s priesvitnými strojčekmi začínate, alebo chcete rozšíriť ponuku Vašich služieb, ponúkame Vám kvalitný, precízne vyrobený produkt pre úspešnú liečbu Vašich pacientov.

Zaregistrujte sa

Liečebný protokol pre alignery Invident

Podrobnejšie informácie a návody sú prístupné po registrácii do aplikácie AlignerManager

Parametre aligneraLimity pohybov na krok
Hrúbka: 0.75mm 0.30"Lineárny pohyb: max. 0.3mm
Orezanie: rovné, 1-2mm za gingiválny zenitRadiálny pohyb: max. 3°
Čas potrebný na jeden krok: 2 týždne

Telefón: +421 948 448 430

Máte otázky? Napíšte nám.

Naši ľudia

Daniel Urban

MUDr. Daniel Urban, PhD.
klinické plánovanie a výroba

Kde nás nájdete?


InviDent, s.r.o.
Gemerská 3
040 11 Košice
IČO: 52 874 052
DIČ: 212 116 3506

Dokumenty


Ochrana osobných údajov
Ako používame cookies
Návod na používanie strojčeka